מתחתנים?

we love your dog!

ברכות לזוג המאושר ולכלב!

איך אפשר לחגוג חתונה בלי הכלב?
נכון שלהביא את הכלב לחתונה זה דבר שעלול לייצר איך נאמר, טיפה בלגן, אבל גם לזה יש לנו פתרון מדהים – חבילת השירותים שלנו למתחתנים!

חופה, קידושין וכלב!

רוצים שגם הכלב שלכם ישתתף בחתונה? יש לנו הצעה!השירות שלנו למתחתנים מוריד מכם את כל ההתעסקות שכרוכה בשיתוף הכלב בחתונה. תנו לנו לתכנן, לפנק וללוות את הכלב שלכם במהלך האירוע, ואתם פשוט תיהנו מהרגע.

קודם בונים תוכנית

בואו לבחור ממגוון שירותים ואפשרויות לשיתוף הכלב שלכם בחתונה. אתם תחליטו מה מתאים לכם ומה לא וביחד נכין את התוכנית המושלמת עבורכם. ביום החתונה הכלבן האישי שלכם יגיע אליכם במועד המתוכנן, יוציא את הכלב לטיול ארוך, יביא אותו לחתונה ואם תרצו, גם ישגיח עליו לאורך כל האירוע.

סלון לכלבים

רוצים לתת לכלב שלכם תפקיד בחתונה? נושא הטבעות או אולי השושבין? אין שום בעיה, אנחנו ב- DogMen מציעים שירותי רחיצה, טיפוח והלבשה לכלבים! מפפיון קטן מסביב לקולר ועד לחליפת טוקסידו חגיגית ומהודרת, הכלבן האישי שלכם ידאג להביא לכם את הכלב מצוחצח, ריחני ולבוש לחתונה!

תמונה אחת – אלף מילים

אומרים שכלבים קשה לנהל, אז אומרים! לנו ב-DogMen  יש ניסיון עשיר בטיפול בכלבים ואנחנו נהיה שם כדי ללוות ולהרגיע את הכלב שלכם במהלך האירוע. וגם כדי לוודא שהוא יפעיל את הקסם שלו על האורחים, ימיס לבבות ויחייך למצלמה.

כבר יש לכם תאריך?

כן!

השירותים שלנו

המטרה שלנו היא להעניק ללקוחותינו שקט נפשי בכל הנוגע לטיפול בחיות המחמד שלהם, באמצעות מגוון רחב של שירותים מקצועיים, אמינים ומלאי אהבה.