מוציאים בשבילך את הכלב

we love your dog!

כלבים זקוקים לפעילות גופנית באופן סדיר ויום יומי

אהבה ואימון הם הבסיס לכל קשר

טיולים באוויר הפתוח ואינטראקציה עם אנשים הם צורך קיומי של כל כלב והכרחיים להבטחת הבריאות הגופנית והמנטלית שלו. אולם לא תמיד אפשר להיות שם בשביל להוציא אותו לטיול שהוא כל כך מחכה לו.

אנחנו ב-DogMen מבינים  שלצד הרצון לתת לכלב שלך את הטיפול הטוב ביותר באופן אישי, המציאות לא תמיד מאפשרת לך להיות שם במהלך היום. לכן אנחנו מתעקשים לבחור לו כלבן אחד מקצועי וקבוע, שמתאים את עצמו לסדר היום של הכלב שלך וזמין להגיע בכל פעם שצריך אותו. לטיולים שלנו אנחנו לא יוצאים עם יותר משני כלבים בו זמנית, כדי להבטיח שהכלב שלך מקבל את מלוא תשומת הלב ואת הטיפול הכי אישי, אחראי ואוהב.

טיפול בכלבים זה מקצוע!

כדי ליהנות מהזכות לטפל בכלב שלך, הכלבנים שלנו נדרשים לעמוד בקריטריונים הקפדניים ביותר ולעבור הכשרה מעשית הכוללת ידע באילוף כלבים, פסיכולוגיה של כלבים, תזונה וכמובן גישה טבעית לכלבים ואהבה אין קץ!

תוכנית ההכשרה שלנו לכלבנים מבטיחה שגם כלבים הנוטים לתוקפנות, חרדתיות או כל התנהגות מאתגרת אחרת, זוכים לטיפול מסור, מכיל ומקצועי. הכלבים לומדים להיגמל מדפוסי התנהגות חריגים, לתקשר טוב יותר עם בני הבית ועם הכלבים האחרים שבסביבתם, וליהנות מאיכות חיים טובה יותר ומתחושת ביטחון ושייכות.

אוקיי, תחזרו אליי

השירותים שלנו

המטרה שלנו היא להעניק ללקוחותינו שקט נפשי בכל הנוגע לטיפול בחיות המחמד שלהם, באמצעות מגוון רחב של שירותים מקצועיים, אמינים ומלאי אהבה.