מלון לכלבים

we love your dog!

קצת שקט

כדי ליהנות מחופשה צריך להירגע, וכדי להירגע צריך לדעת בוודאות שהכלב שלך נמצא בידיים הכי טובות שיש, ושבעצם גם הוא נמצא בסוג של חופשה.

הסידור הכי טוב לכלב

במקום להשאיר את הכלב שלך בפנסיון לכלבים ולקוות לטוב, אנחנו ב-DogMen ניקח את הכלב שלך אלינו הביתה למשך כל תקופת החופשה שלך! הכלב שלך יתארח בביתו של אחד מהכלבנים המקצועיים שלנו, יהנה מתנאים אופטימליים, אווירה ביתית ויחס אישי וחם.

תוכנית אישית לכל כלב

הכלב שלך אוהב לרוץ בחוף הים? לצאת לטיול ארוך בפארק? לשכב על הגב ולקבל ליטופים בבטן? מעולה! השירות שלנו הוא פרטני ומותאם בדיוק לצרכים ולהרגלים של הכלב שלך בלבד!
מה שטוב לו, טוב לנו.

דיווחים שוטפים מהשטח

סביר להניח שהכלב שלך לא ילמד לשלוח לך הודעות בוואטסאפ בזמן החופשה, אבל אנחנו כן! הכלבן האישי שלך ישלח לך תמונות, סרטונים, סדר יום ועידכונים, כל מה שחשוב לך לדעת ובתדירות שמתאימה לך!

גמישות זה שם המשחק!

השירות שלנו להשגחה וטיפול בכלב בזמן שאינך בסביבה, הוא אחד על אחד. הכלבן שלך מטפל רק בכלב שלך ולכן הוא יכול להיות גמיש ולהתאים את הטיפול בדיוק לפי הצרכים וההרגלים של הכלב שלך.

שנסגור תאריכים ביומן?

כן, בטח!

השירותים שלנו

המטרה שלנו היא להעניק ללקוחותינו שקט נפשי בכל הנוגע לטיפול בחיות המחמד שלהם, באמצעות מגוון רחב של שירותים מקצועיים, אמינים ומלאי אהבה.